З чого почала «нова» Новомосковська влада?!

Отже, з чого почала «нова» Новомосковська влада на чолі з далеко не новим Сергієм Рєзніком та лояльною до нього депутатською більшістю міської ради?
Зі значного збільшення кількості чиновників, які сидять на шиї містян і отримують зарплату з коштів нашої громади. Так, якщо у попереднього мера Літвіщенка було 4 заступники, то Рєзнік і його команда збільшили їхню кількість до 6 осіб. Склад виконкому, який нараховував 10-11 чоловік, збільшили до 15, чого вже там стримувати апетити так названої «нової» влади міста Новомосковськ.
Однак і це ще не все! 6 із 15 членів нового міськвиконкому, а також 6 з 9 вищих керівників міста (міського голови, секретаря міськради, керуючого справами, заступників голови), як і новий керівник міської лікарні — не є жителями Новомосковська, вони виключно проживають у Дніпрі, Слобожанському і навіть Кривому Розі. І у нас є великі сумніви, що вони приїхали у Новомосковськ заради альтруїстичного бажання працювати на благо чужого для них міста та містян.
Тож ми бачимо, що Сергій Рєзнік і його команда з перших же днів створюють роздутий управлінський апарат у міськой владі, який комплектують «політичними заробітчанами» з усієї області, які утримуються за наші з вами кошти, за рахунок податків, які сплачують у міський бюджет налогоплатники Новомосковська. Цей приклад ще раз показує, що зміна одних представників капіталу на інших нічого не дає ппересічним мешканцям Новомосковська.
0