У НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДКРИЛИ ТА ОСВЯТИЛИ МЕМОРІАЛ ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ

24 грудня 2021 року керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) разом з духовенством у м. Новомосковськ звершив Заупокійну літію та освятив меморіал на честь загиблих воїнів в АТО/ООС. Меморіал постав завдяки особистій підтримці мецената єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, стараннями міського голови м. Новомосковська Сергія Рєзніка громадських організацій «Родина Героя» та «Прометей».
Варто зауважити, що Олександр Володимирович постійно підтримує сім’ї загиблих борців за незалежність України, дбає про дітей Героїв, турбується про духовний розвиток української нації.
Урочистості пройшли за участю мецената єпархії Олександра Володимировича Петровського, голови Дніпропетроаської обласної ради Миколи Васильовича Лукашука, заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Івана Ілліча Начовного, голови міста Новаомосковськ Сергія Олександровича Рєзніка, голови громадського об’єднання «Родина Героя» Людмили Іванівни Голополосової, ГО «Промитей» Сергійчук Руслан учасників АТО/ОСС, членів родин загиблих воїнів, жителів міста та району.
З нагоди відкриття меморіалу, ініціатори та будівничі були відзначені подяками від мера міста Новомосковська та ГО «Родина Героя». Зокрема, серед нагороджених були Олександр Володимирович Петровський (подяка від голови міста Новомосковськ), віце-президентка МБФ «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова (подяка від ГО «Родина Героя»), скульптор Володимир Нижник (подяка від ГО «Родина Героя»), та лідери згаданих Громадських Об’єднань.
Це знакова подія не лише для Новомосковську, але й для усієї області. Це доказ того, що пам’ять невмируща. Найкращі сини України, не шкодуючи свого власного життя, пішли захищати кордони нашої держави. Ми переконані, що кожен з нас на своєму місці повинен зробити все для того, щоб наша Україна стала сильнішою, самодостатньою, взірцем не лише для країн Європи, а й для всього світу.
Учасники заходу поклали квіти до меморіалу загиблим землякам, імена 55-х героїв тепер навічно викарбувані на пам’ятних дошках довкола монумента українському воїну. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, доземно вклонилися їхньому Подвигу, яким вони довели просту життєву мудрість: жити треба по совісті і з любов’ю до своєї рідної України, яку не побороти і не поставити на коліна жодним зовнішнім агресорам.
0