У НОВОМОСКОВСЬКУ МІСЬКА ВЛАДА ЗНОВ ПОРУШУЄ УМОВИ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Згідно постанови Кабінету Міністрів України № 500 від 17 червня 2020 року «Про продовження адаптивного карантину до 31 липня з оновленими правилами його дотримання», категорично забороняється  перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Але у Новомосковську місцева влада «чхала» на постанови КМУ.

Так, наприклад, 30 червня 2020 року під головуванням міського голови Віктора Івановича Літвіщенка, який знаходиться у зоні ризику, у великій залі Новомосковської міської ради відбулася чергова загальноміська оперативна нарада.

 

Серед питань, що обговорювались під час наради, особлива увага була зосереджена соціальній дистанції задля запобігання поширенню COVID-19 та дотриманню усіх умов карантину. Про це прес-служба Новомосковської міськради повідомляє на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

Дивно, але мер м. Новомосковська Літвіщенко, керівники різних бюджетних установ обговорюють дотримання карантинних норм, а самі ж порушують постанову КМУ, адже на опублікованих прес-службою фотографіях видно, як у залі в масках сидять усього декілька осіб — головний лікар Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Леонід  Гінкота та начальник управління держпродспоживчслужби в Новомосковському районі Сергій Плачков.

 

Якщо детально вивчити публікації прес-служби міськради, то можна побачити, що мер м. Новомосковська, вже на протязі трьох місяців ігнорує постанови Кабміну та порушує правила карантину. В той же час, можновладці постійно закликають містян дотримуватись правил карантину та носити маски.

Нагадаємо, що у Новомосковську, співробітники ДСНС та поліції продовжують профілактичні заходи стосовно коронавірусу але на очевидні порушення у міськвиконкомі не звертають уваги.

0