У Дніпрі судили кандидата на посаду міського голови Сергія Рєзніка за коррупцію

21 вересня поточного року у Жовтневому районному суді міста Дніпро відбулося чергове засідання за позовом Дніпропетровської міської ради щодо колишнього директора департамента стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міської ради Сергія Олександровича Рєзніка, стосовно зловживання владою або службовим становищем (звинувачення в розтраті 21 млн. бюджетних коштів на ремонті фасадів будівель, розташованих на головному проспекті міста).

Як повідомляють журналісти видання «Наше місто«, 1 грудня 2016 року Дніпровська мерія затвердила Програму розвитку міської інфраструктури на 2017-2021 роки загальною вартістю 300 мільйонів гривень. Виконання Програми поклали на Департамент стратегічного розвитку та інвестицій, яким на той момент керував Сергій Рєзнік. Основною метою даної програми було відновлення, реконструкція та освітлення фасадів історичних будівель міста і центральних проспектів. Всього за Програмою планувалося «облагородити» 80 міських фасадів.

Пізніше виявилося, що реконструкція фасадів перетворилася в псевдоремонт з «відмиванням» бюджетних коштів. За справу взялися журналісти «БюроUA» і в своєму розслідуванні довели які саме корупційні схеми провернув тодішній Департамент стратегічного розвитку та інвестицій. Саме ці журналістські матеріали і зацікавили Прокуратуру. Адже Прокуратура Дніпропетровської області відкрила кримінальне провадження №42017040000001424 від 06.11.2017. Фігурантами справи виступали: директор Департаменту стратегічного розвитку міськради Дніпра Резнік Сергій Олександрович і його «ділові» партнери — ТОВ «Сетінжис» (директор Загаєвський), ТОВ «Равелін» (директор Стрижак).

Сьгодні у рвнці під стінами Жовтневого суду зібралися активісти міта Дніпро, вони вимагали непокривати злочин та визнати винних і змусити відповісти їх за свої вчинки. Деякі активісти переконані, що наплакатах написано виключно правду про Сергія Рєзніка.

 

Related Videos

Бомж из г. Каменского: «С помощью Интернета я нашел услугу быстрой регистрации предприятий»
ПроДніпро. Випуск від 01.08.2016
Новомосковский горрайонный суд приступил к рассмотрению иска Виктора Литвищенко к ОПГ Нестеренко
Днепропетровский переход не для всех