Свято-Троїцького Храму відбулися урочистості присвячені 30-й річниці Незалежності України.

17 серпня 2021 року у актовій залі Свято-Троїцького Храму на вулиці Паланочній відбулися урочистості присвячені 30-й річниці Незалежності України.
Захід відбувся за ініціативи неймовірної жінки, волонтера з великої літери Світлани Анатоліївни Печериці та підтримки Благочинного Новомосковська та Новомосковського району, протоієрея Свято-Троїцького Храму отця Миколая.
На заході зібралися ті, для кого 30-річчя Незалежності України це не просто дата, хто доклав чимало зусиль, аби наша країна і надалі була суверенною та незалежною. Це ті люди, які нехтували своїм вільним часом та власним здоров’ям задля кращого майбутнього наступних поколінь.
Люди які за покликом серця робили усе для допомоги нашим військовим в найскрутніші часи, і більше того, вони продовжують й далі допомагати.
Не забули цього дня згадати і тих, кого забрали небеса. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців, які віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність України. Особливо тяжко, зі сльозами на очах це вдалося батькам та рідним загиблих Героїв нашого міста.
За 30 років незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Але ми вистояли, стоїмо й неодмінно переможемо! На території нашої держави і зараз точаться бойові дії. Гинуть справжні патріоти української землі, гинуть наші воїни і мирні люди. Протягом усього часу підтримку нашим військовим надають люди з великим і добрим серцем, і називають цих людей — ВОЛОНТЕРАМИ.
Під час заходу було відзначено саме цих людей та матусь, які втратили своїх дітей у кривавій війні.
Медаллю ПЦУ “За жертовність і любов до України” були нагороджені:
Костріченко Наталія Іванівна
Литвиненко Ліна Матвіївна
Ємельяненко Світлана Василівна
Медаллю “30 років Незалежності України” були нагороджені:
Фрейдін Олексій Валерійович
Мороз Ірина Віталіївна
Благословенною грамотою керуючого Дніпропетровською єпархією Православної церкви України, архієпископа Дніпровського і Криворізького, Високопреосвященнійшого Владики Симеона було нагороджено:
Біліченко Лесю
Білоуса Ігоря
Рожко Сергія
Яценко Аліну
Тимофєєву Марину
Косяк Юрія
Зябрєву Марину
Печерицю Сергія
Кривошею Тетяну
Черняк Юлію
Хорішко Ігоря
Жадана Івана
Грановську Анастасію
Земляного Сергія
Носенко Артема,
Ладик Олену
Хатенченко Ірину
Кравцова Дмитра
Поклонову Ірину
Мороз Ганну
Фрейдіна Олексія
За високу громадянську свідомість, вагомий внесок у здійснення волонтерських ініціатив по забезпеченню українських військовослужбовців на Сході України та активну громадянську діяльність від 93 ОМБр “Холодний яр” грамоти отримали
Шматенко Любов
Кухтін Вадим
Особистою подякою від 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського за постійну підтримку та допомогу, за волонтерську діяльність та надзвичайно стійку громадянську позиціюбули нагороджені:
Афанасьева Світлана
Грановська Анастасія
Білоус Ксєнія
Сидорчук Павло
Туртукова Марина
Подяки від ГО “Прометей” отримали:
Скляренко Антоніна
Рожко Віталій
Хижун Валентина
Барабаш Людмила
Яшна Тетяна
По завершенню офіційної частини було проведено молебень за Україну у Свято-Троїцькому Храмі.
Хай живе Україна! Слава Україні – Героям слава!
0