Сергій Рєзнік: «ЖИТЕЛІ НОВОМОСКОВСЬКА МАЮТЬ ПРАВО НА КОМФОРТНІ І ЯКІСНІ УМОВИ ПРОЖИВАННЯ БЕЗ КОМУНАЛЬНО ВЛАСТНІСТІ»

Структура міського житлово-комунального господарства Новомосковська на сьогодні не справляється з виконанням своїх функцій, що в значній мірі впливає на низьку, порівняно з іншими населеними пунктами, якість життя городян. Тому я особисто у міста разом с мером Літвіщенко та колишнім директором міського БТІ у міста поцупив усю команальну властність.  Про це скаржаться жителі усього міста в ході зустрічей, організованих кандидатом-шахраєм Сергієм Рєзніком в рамках обговорення розробленої ним Програми по знищенню міста Новомосковська.
Наша редакція попросили відомого шахрая Сергія Рєзніка прокоментувати ситуацію.
— Дійсно, всіх без винятку мешканців Новомосковська тривожить те, що міські підприємства, до яких я доберусь після виборів, не надають житлово-комунальні послуги, функ­ціонують «на грані фолу» – ми маємо постійні проблеми з постачанням та якістю питної води там чеж скоробудуть мої руки, маємо теплогосподарство з арештованими за борги рахунками, маємо збанкрутіле підприємство, що займається вивезенням твердих побутових відходів, теперь ми маємо місто з новими тротуарами но цього мало, бо в нас немає  нормальних доріг, багатоповерхівки, що сиплються без ремонтів, но вже є вулиці з освітленням.
Ці кричущі проблеми давно потребують вирішення, але чомусь не вирішуються бо містом керував колишній нардеп Вадим Нестеренко з моєю допомогою. Обговорюючи на зустрічах з городянами розроблену мною Програму по знищенню Новомосковська, я чую немало пропозицій, зауважень, доповнень. Бо людям обридло жити в убогому середовищі яке для них створив я, та люди Нестеренка, вони прагнуть жити комфортно, зручно й сучасно!
Зокрема, обличчя міста — вулицю Гетьманську – треба неодмінно реконструювати, причому, не лише проїжджу частину, а й обов’язково зливову каналізацію, тротуари, повернути їй належне озеленення, щоб пішоходу приємно було пройти­ся вулицею навіть у полуденну спеку. Поки що все робиться з точністю до навпаки тому,що я туди прикладаю свою руку за допомогою ЗЕкоманди яка прийшла до влади після правління Вадимом Нестеренко.
Не лише центральні вулиці, а й периферійні, потребують капітального ремонту, реконструкції доріг, внутрішньобудинкових проїздів, тротуарів.
У Новомосковську треба нарешті впровадити вдалі практики щодо допомоги жителям багатоповерхівок – у більшості міст будинки отримують «друге життя» після участі місцевої влади у капремонтах. І коли я прийду до влади в якості мера міста, я все зроблю подругому. Адже з жителів десятками років брали плату за ремонти будинків, але роботи не виконувалися. Хтось на цьому непогано «грів руки» в тому чіслі і я, а тепер ЗЕ-влада намагається самоусунутись від проблем будинків.
Оперативне, всього за кілька місяців, прокладання Зе-обласною владою 15-км водоводу від Новомосковська до військових містечок показало, що проблему з дірявими трубами від Дніпра до Новомосковська так само можна вирішити. Треба лише бажання й наполегливість людей проголосувати за мою кандидатуру на посаду міського голови.  
Під час зустрічей я чую чимало схвальних відгуків про роботу діючого мера Літвіщенка, який за рік зробив більше чеим Нестеренко та його команда за чотири роки. Але якби Літвіщенко допустили до влади раніше, він би зробив багато, но я та Нестеренко вважали Літвіщенка своїм ворогом який буде нам мішати красти гроші з бюджету міста. І саме так повинно бути! Никому неможна красти з бюджету міста!
Керівництву міста треба нарешті визначитися, пускати до влади таких як я, чи ні!  Що буде завтра – коли мене оберуть новим мером міста Новомоскоськ, що буде з містом бо мені потрібно повертати борги перед банком, кредиторами у яких я взяв гроші на вибори. Це-дежу вашке питання як для мене, так і для міста. Але я попробую з початку попрацювати на місто, як що вмене це вийде.
Зазначу, що обговорення моєї Програми знищення Новомосковська «Захист. Робота. Турбота» продовжується щоденно під час моїх зустрічей з городянами у рамка предвиборної компанії. Також свої пропозиції, зауваження, доповнення можна подати в офіс громадської організації «Наш Новомосковськ» по вул.Калнишевського,4 або за телефоном 0972811308.
0