Приємно коли твою роботу визнає кандидат Сергій Рєзнік!

Я дуже переконана, що жителі Новомосковська повинні отримувати об’єктивну інформацію ліше від мене, тим паче під час виборів, тим паче про кандидатів, таких як Сергій Рєзнік, Олексій Фрейдін та пан Літвіщенко.
Ось так сьогодні відреагував на мою присутність у Жовтневому районному суді міста Дніпро Сергій Рєзнік.
Це дуже круто! Я крута журналістка! Бо навіть цим постом він банально виправдовується перед виборцями. Переконана, що без підстав Дніпропетровська міська рада не буде позиватися до суду щодо жителя м. Новомосковська Рєзніка Сергія Олександровича, стосовно зловживання владою або службовим становищем (звинувачення в розтраті 21 млн. бюджетних коштів на ремонті фасадів будівель, розташованих на головному проспекті міста).
На відміну від підконтрольних груп і сторінок Сергія Рєзніка, я коменти не видаляю, людей не блокую. Тому запрошую усіх до діалогу. Як думаєте чи буде так поводитись громадський діяч, людина з життєвим досвідом, лідер громадської організації якщо йому нема чого приховувати? Поясніть мені навіщо блокувати людей і залишати тільки “любі оку” коментарі?
P.S. Просто неймовірне відчуття коли такі “великі” люди визнають твою роботу. Раптом чого, журналістів «БюроUA» » які в своєму розслідуванні довели які саме корупційні схеми провернув тодішній Департамент стратегічного розвитку та інвестицій теж я надоумила. Саме завдяки мені Прокуратура Дніпропетровської області відкрила кримінальне провадження. Дніпропетровській міській раді позов до суду теж я написала. Активістів теж я організувала. А саме у цей момент відбираю у Сергія Рєзніка лампочки, і біжу вкручувати по Новомосковську.

Ксения Белоус-Дзегарницкая

0