На Дніпропетровщині чоловіка вкусив павук, отрута якого в 15 разів сильніша, ніж у гримучої змії

50-ти річний дніпровець Ігор Пацерін розповідає нам, що приліг під деревом у саду відпочити, де його і вкусив павук. Зрозумів це, коли відчув пекучий біль на нозі і побачив дві червоні точки та зміни на кожі.

Місце укусу швидко набрякло, Ігора почало морозить, з’явилася нудота, розболілася голова. Так він опинився в лікарні під крапельницею.

Від якого саме павука постраждав, чоловік не помітив. Але за симптомами медики Дніпровськой больниці припустили, що це міг бути каракурт.

Довідка: Останніми роками в Дніпрі і області з приходом тепла активізуються павуки. Серед них і каракурт, чия отрута в 15 разів сильніше, ніж у гримучої змії. На щастя, обсяг, що вприскується каракуртом незрівнянно менше зміїної дози. Проте, якщо вчасно не надати допомогу, можуть бути серйозні наслідки.

Це відносно невеликі павуки з панциром чорного кольору, на якому розкидані великі червоні плями. Самки після спаровування часто пожирають партнерів, за що їх і прозвали «чорними вдовами». Каракурти ведуть нічний спосіб життя, ховаються і сплять в нірках в землі, в скошеній траві.

0