Маю відчуття, наче я стала героїнею фільму “День Бабака”.

Зараз хочу бути максимально об’єктивною, вимкнути емоції і розібрати питання роботи міської влади під головуванням Віктора Літвіщенка.

Сьогодні мені вдалося доторкнутися чи побачити, а скоріше прочитати наміри Віктора Літвіщенка щодо нашого Новомосковська зразка далекого 2005 року та порівняти його з Віктором Літвіщенком та його намірами зразка 2020 року. Маю відчуття, наче я стала героїнею фільму “День Бабака”.

Зараз активно по місту розповсюджують звіт міського голови про 300 днів владного управління. Найперше, незрозуміло чому ми говоримо саме про 300 днів, тобто 10 місяців, адже при владі міський голова вже майже рік? (27 вересня 2019 року на сесії міської ради Віктор Літвіщенко склав присягу міського голови) Чому, де і навіщо загубили декілька місяців? Чому ми забуваємо, що на посаді міського голови Віктор Літвіщенко з 1994 року? Якщо об’єктивно, то давайте не будемо згадувати роки правління Сергія Мороза та Сергія Горошка. Чому немає звіту за роки при владі? Можливо тому, що тоді з’явиться ціла купа незручних моментів? Чому звітуючи навіть про 300 днів владного управління немає жодного слова саме про роботу міського голови? Якщо не вчитуватись у текст, чому на яскравих кольорових фото лише об’єкти “Бюджету участі”, спонсорська допомога обласної влади чи підприємців міста? А якщо вчитатись у текст, тоді звідки взялося вирівняли вулиці Павлова та Литвиненка? А от житель мікрорайону “Воронівка” Михайло Космачевський запевняє, що грейдер останні раз на даному мікрорайоні був на початку березня! А скільки ще таких прикладів у звіті? Можливо мені варто розібрати його більш детально?

Розвиток будь-якого міста залежить від інноваційних поглядів керівника міста. Чомусь у поглядах на розвиток та і самого розвитку Новомосковська не було до 2005 року, з 2005 року так і до сьогодні. Де хоч якісь соціально-економічні дослідження міської економіки? Де обіцяні ще у 2005 році зустрічі з громадськістю міста? Чи можна назвати гідною зустріч воїнів АТО на цьому тижні? Конкурси серед молоді міста це щось нове чи може анкета дослідження проблем міста? Скоріш, це вже стара та наїжена ідея, яка подається під таким же старим соусом, чи не так? За рік, 10 місяців, 300 днів – де громадські слухання хоч по якомусь питанню?

Ще у 2005 році новомсковцям було запропоновано уявити яким має бути місто 2020 року і намалювати його. До кінця 2020 року залишилось не так багато часу і місто, на жаль, саме за часів Віктора Літвіщенка, не стає кращим!

 

Ксения Белоус-Дзегарницкая

0