КП «БЛАГАУСТРІЙ» ЗНИЩУЄ ПІДПРИЄМЦІВ ТА НОВОМОСКОВЦІВ!

До нашої редакції звернулись мешканці Новомосковська з проханням висвітлити та розв’язувати проблему, яка з’явилась у Новомосковську з моменту створення комунального підприємства «Благоустрій міста» яким, як стало відомо, керує Величко Олександр Данилович.

      Олександра Даниловича добре знають підприємці, які неодноразово з ним стикались, коли він працював держаним інспектором в Новомосковський податковій інспекції, а потім у Дніпропетровській податковій. 

      І знають підприємці Олександра Величка, як корумповану людину, яка постійно вимагала хабарі. 

      Доречи, саме за чергових хабар Олександра Даниловича погнали в шию з податкової інспекції.

         У 2015 році він, завдяки зв’язкам, став депутатом Новомосковської міської ради 7го скликання, брав участь у закритих сесіях на хлібозаводі № 11, брав участь у голосуванні лише за ті рішення, які приносили користь не містянам та місту, а за які йому давали гроші. 

       У 2020 році він також балотувався в депутати, але виборці Новомосковська вже не голосували за його кандидатуру, бо знали хто він такий насправді.

        З приходом до влади у Новомосковську нової команди, Олександру Величко вдалось втертися в довіру та очолити новостворене комунальне підприємство «Благоустрій» яке, за задумом міської влади, повинно було навести у місті порядок. 

        Але, з моменту вступу на посаду директора, Величко не думав про те, що йому довірили дуже важку та відповідальну роботу, він з перших днів своєї роботи почав шукати де йому підзаробити та з кого отримати хабар.

      Після декількох місяців роботи КП «Благоустрій міста» на ім’я мера міста підприємці почали писати численні скарги. 

         Підприємці скаржились на те, що директор КП Олександр Величко навмисно присилав до них свої інспекторів для того, щоб підприємці кожного місяця давали йому «відкат», а якщо підприємці не погодились на умови директора Величко, то інспектори КП “Благоустрій” складали акти про надумані порушення та виписувати величезні штрафи.

     І відверто кажучи, про це гуло все місто!

      Але не зрозуміло чому саме міська влада не реагувала на численні скарги, бо по суті директор комунального підприємства Олександр Величко за спиною мера займався вимаганням грошей та руйнував довіру мешканців міста до новообраної влади.

       Остаточно терпець у людей  урвався після того, коли інспектори КП «Благоустрій міста» почали обкладати надуманими податками наших дідусів та бабусь, які біля магазинів та зупинок продавали вирощені своїми руками у себе на городі овочі та фрукти. 

      Люди директора Величко обкладали своїми надуманими податками без винятку усіх, і неважливо, що у дідуся чи бабусі немає грошей на хліб і вони вирішили зірвати у себе на городи овочі та продати охочим й на ці гроші купити хліба.

       Шановний Сергію Олександровичу, наша редакція та дідусі з бабусями, яких обкладали надуманими податками інспектори КП «Благоустрій міста», під керуванням Олександра Величка, просимо поставити жирну крапку в діяльності директора зокрема та підприємства взагалі!

       Вашою метою при створенні КП «Благоустрій міста» було наведення порядку в місті, а вийшло навпаки – директор Величко та інспектори дискредитували своїми корупційними діями себе та міську владу, таким особам не місце на таких посадах.  

      Якщо людей влада не почує, то люди вийдуть на вулиці та будуть перекривати дороги та траси допоки влада Новомосковська рішуче не відреагує.  

1