История о том,как «дебил» Веталик Кличко поехал заграницу, а приехал к Ахметову.

в Дарницькому районному суді о 10:00 мала слухатися справа щодо незаконної забудови на Осокорках. Засідання було перенесене в зв’язку з тим, що вчора ввечері до суду надійшло клопотання від головного свідка по справі – Віталія Кличка, який повідомив про те, що знаходиться у закордонному відряджені, а тому не зможе з’явитися на засідання. Загалом – це вже десята неявка Кличка до суду.

Після того як головуюча по справі суддя оштрафувала його за неповагу до суду, Кличко почав вигадував «поважні» причини, аби не з’являтися до суду і не давати свідчення проти свого однопартійця Ігоря Котвицького, який намагається незаконно збудувати торгівельний центр біля виходу зі ст.м.Осокорки.

Дізнавшись о 9-й годині від помічника суді про «закордонне» відрядження, я не сильно повірив в цю «байку» від нашого «байкера» Кличка. І відразу поїхав в Київраду, щоб перевірити, чи справді він кудись поїхав . Прибувши в мерію о 10-й, я побачив, що обидва автомобілі Кличка стоїть на парковці, а працівники Київради повідомили, що мер приїхав на роботу близько 9-ї. Став його чекати. Близько 14-ї мер вирішив пообідати в панорамному ресторані на даху ЦУМу. Намагаючись задати запитання, чому Кличко надає недостовірну інформацію суду, наштовхнувся на силовий опір. Тілоохоронці мера просто почали тримати мене за руки, поки Кличко не зайде до ліфту. Знаючи про можливість силового протистояння, я попросив активіста Вадима Торопова проводити відео-зйомку. Саме завдяки цьому я і зміг вирватись та все ж таки поставити запитання меру. Якщо коротко – Кличко пригрозив дати мені щелбан та погрожував розібратися зі мною після закінчення його мерства.

Related Videos

Куда уходят бюджетные деньги города Новомосковска
СЫН ПОДАРИЛ ОТЦУ МАШИНУ МЕЧТЫ!
Пресс-конференция адвокатов Михаила Саакашвили относительно незаконного ареста
Чиновники Новомосковской райгосадминистрации обманывали и запугивали депутатов Мелиоративного