ЧИ БУДЕ РОЗВИТОК В НОВОМОСКОВСЬКУ

Таким  запитання ставить собі кожний після виборів у Новомосковську.
Але на це питання важко відповісти, коли одних крадіїв після кожних виборів змінюють інші, і це трапляється при кожних виборах впродовж останніх майже 25 років.
З кожними виборами новомосковці все більше втрачають надію та тікають до великих міст або закордон.
На виборах президента України новомосковці як ніколи згуртувались навколо кандидатури Зеленського та йшли голосувати за нього і родичів просили піти та зробити правильний вибір. Але Володимир Зеленський виявися ще тим брехуном і обіцянки залишились обіцянками.
У 2020 році в Новомосковську пройшли чергові місцеві вибори й мешканці міста теж повірили кандидату на посаду мера міста Сергію Рєзніку та віддали за нього голоси, в очікуванні  обіцяних нових робочих місць, відремонтованих доріг, на інших покращень, які він на передодні виборів щедро роздавав.
Але вже пройшло майже пів року і що ми маємо?
Обіцяних робочих місць немає, ремонту доріг немає, покращення теж немає і не могло бути, бо людина яка має кримінальне минуле не може бути чесною та виконувати свою обіцянки.
У перший місяць своєї роботи на посаді міського голови Новомосковська Сергій Рєзнік залишив місто без перевізників і мешканцям віддалених мікрорайонів по цей час доводиться добиратися до міста пішки, або на ржавій розбитій маршрутці, яку Рєзнік запропонував новомосковцям після того, як особистим рішення прибрав з міста законного перевізника і завів свого.
Незрозуміло звідки у перевізників старі, розбиті автобуси, зняті з експлуатації ще 20 років потому.
Другим кроком від міського голови Рєзніка було знищити комунальні підприємства міста та замість них завести приватні фірми, яким у Дніпрі влада міста відмовила у співпраці тому, що ті гроші беруть, а роботу не виконують. При цьому міський голова Новомосковська такі фірми підібрав та завів на обслуговування до міста.
Ми ж з вами розуміємо, що такі приватні фірми нічого робить не будуть, а ось гроші з мешканців драти будуть і Рєзніку відкати стабільно носитимуть.
Ось таке покращення мешканці Новомосковська вже отримали, на черзі підвищення податків для малого та середнього бізнесу та масове будівництво на березі річки Самара.
Деякі підприємці міста вже купили собі дозволи забудовувати беріг річки ресторанами та кафешками, як це вже зробили Касумов та Шикар і на це правоохоронні органи та міська влада реагують, а навпаки, проводять там вечори зі своїми родинами.
Що стосується капітального ремонту доріг в місті, а дороги міста потребують вже давно ремонту, який вони не бачили вже 15 років, то відповідь від міського голови криється в прийнятому депутатами міськради рішенні.
Міська влада, яку очолює Рєзнік, бере в банку кредит на суму 70 млн. грн на ремонт доріг і буде його віддавати з великими відсотками.
Залишається питання — на яких вулицях заплановано проведення капітального ремонту доріг та чи справді на цих вулицях він відбудеться та хто його буде виконувати.
Бо згідно з наданою нам інформацією, за кредитні гроші зроблять ремонт виключно на центральних вулицях міста та виконувати ремонтні роботи буде не міське комунальне підприємство, а приватна фірма з Дніпра, господар якої допомагав на виборах Сергію Рєзніку.
Ми вважаємо, що нічого кращого не варто  очікувати, робочі місця в Новомосковську не з’являться тому, що “Інтерпайп НТЗ” повністю закрився, влада податками та карантинами знищила та продовжує знищувати малий та середній бізнес, а кредитні гроші на ремонти доріг і будівель Рєзнік та його оточення вкрадуть.
Усім мешканцям Новомосковська потрібно сказати окреме ДЯКУЮ мешканцям мікрорайонів КУЛЕБІВКА та РЕШКУТ, які дали більшість голосив за кандидатуру Рєзніка на місцевих виборах.
Тепер покращення будемо шукати в інших містах або закордоном, й можливо там ми колись зустрінемо і Рєзніка, після того, як він накраде грошей з бюджету міста та переїди жити за кордон,
0